برخی از سوالات متداول که ممکن است در مراحل سفارش در ذهن شما ایجاد شود:

مدت زمان انجام سفارشات چه مقدار میباشد؟

مدت زمان طراحی بنرهای فلش (SWF) در کمتر از یک هفته و سایر سفارشات از جمله بنر گیف (GIF) ، لوگو ، کارت ویزیت و … در کمتر از ۷۲ ساعت میباشد و در برخی موارد نیز ممکن است با توجه به مشکلات و یا حجم سفارشات این زمان تغییر کند.

هزینه طراحی به چه صورت است؟

قیمت برخی از سایز های استاندارد در بخش تعرفه ها درج شده است. درصورتی که سایز انتخابی شما در لیست موجود نمیباشد، از طریق بخش پشتیبانی اطلاع دهید تا تعرفه آن برایتان ارسال شود.

چه اطلاعاتی را باید ارسال کنیم؟

برای انجام سفارشات شما لازم است متن ها و عکس های دلخواه خود را برایمان ارسال کنید تا در سفارش درج شود،در غیر اینصورت طراحی به سلیقه تیم بنر پلاس انجام خواهد شد.

آیا سفارشات عمده دارای تخفیف میباشد؟

چنانچه مایل هستید سفارش خود را در چند سایز بصورت همزمان ارسال کنید قبل ازارسال سفارش و پرداخت هزینه  با ما تماس بگیرید تا مقدار تخفیف و هزینه قابل پرداخت آن به شما اعلام شود.

منظور از ۳ تغییر رایگان بعد از تحویل چیست؟

کلیه سفارشات پس از تحویل امکان رایگان ۳ تغییر را دارند بدین صورت که شما مایل به تغییری جزئی همانند رنگ، متن، آیکون و یا … باشید پس از ۴۸ ساعت بعد از تحویل بصورت رایگان انجام خواهد شد.

آیا فایل لایه باز PSD ارسال خواهد شد؟

در صورتی که تمایل به دریافت فایل لایه بازPSD  بنر را داشته باشید میتوانید با پرداخت هزینه ای اندک درخواست خود را ارسال نمایید تا برایتان ارسال شود.

تفاوت بنر های فلش و گیف در چیست؟

تفاوت بنرهای فلش و گیف در نوع فرمت و ساختار آنها میباشد. بطور مثال مزیت بنرهای فلش امکان اضافه کردن فریم های بیشتر، افکت های حرفه ای تر، حجم پایین و … و عیب آن نیز لزوم داشتن فلش پلیر جهت اجرای آن میباشد که بازدهی بنر را پایینتر خواهد آورد.

اما در بنر گیف امکان اضافه کردن فریم ها و افکت های حرفه ای وجود ندارد اما در مقابل مزیت آن نیاز نداشتن به هیچ برنامه ای جهت مشاهده بنر میباشد که بازدهی بنر را بشتر خواهد کرد.

آیا امکان برگشت هزینه وجود دارد ؟

در صورتی که مبلغی به اشتباه واریز شده باشد موردی نیست اما در صورتی که سفارش تحویل داده شود امکان تغییرات رایگان وجود دارد و هزینه برگشت داده نمی شود.